AutoHifi & Multimedia & Navigace

Naše firma se zabývá prodejem a odbornou montáží auto Hifi systému, od základního zapojení autorádia, až po individuálně navržené audio systémy.
Dále nabízíme, možnost vylepšení stávajících audio soustav vozu, se zachováním originálního autorádia, bez vizuálních změn v interiéru vozu.

Pro výměnu originálního vestavěného autorádia za jiné, nabízíme redukční rámečky,propojovací kabeláže, anténní konektory, adaptéry pro propojeni s originálním dálkovým ovládáním na volantu.

Pro vybrané originální autorádiá, nabízíme rozšíření o funkci Apple CarPlay, Android Auto, USB vstup pro připojení externího flash disku. 

Z multimediálních systémů, nabízíme montáže všech konfigurací, pro přední, i zadní cestující, od 2DIN monitorů, předsazených /tabletových/ multimediálních jednotek, monitorů na opěrky hlav a stropní monitory pro zadní cestující.
Pro většinu vestavěných originálních displejů, navigačních systémů nabízíme možnost rozšíření o externí DVD přehrávač, DVB-TV tuner, parkovací kameru, vstup AUX, případně moduly pro oblokování obrazu za jízdy.

Galerie montáží


 pioneer.jpg     kenwood.jpg         alpine_logo.gif    JVC    sony.jpg  MACROM